اخبار مهم
حجم کل بازار تریلیون دلار
معاملات 24 ساعت 136.741 میلیارد

وب مانی چه تفاوتی با پرفکت مانی خواهد داشت ؟ | مقایسه جامع وب مانی و پرفکت‌مانی

حرفه ای
زمان مطالعه زمان مطالعه 5 دقیقه
مقایسه جامع وب مانی و پرفکت‌مانی

درصورتی‌که شما به‌دنبال‌ تفاوت‌‌های‌ میان وب مانی و پرفکت‌مانی می باشید، به‌ احتمال‌‌ فراوان با کاربرد‌های‌ آن‌ها نیز آشنا می باشید.

با این‌ حال یک شرح مختصر و کوتاه در مورد کاربرد‌ها‌ و موارد‌ استفاده‌ از این دو کیف پول خواهم داد. در این مطلب از سایت‌ بازار فارکس تصمیم داریم به تفاوت‌ وب مانی و پرفکت مانی بپردازیم .(مقایسه جامع وب مانی و پرفکت‌مانی)

 

 

وب مانی و پرفکت مانی یکی از انواع‌ کیف پول‌های آنلاین می باشند که اشخاص از طریق‌ آن‌ها اقدام‌ به واریز و برداشت‌ وجه‌ به‌ حساب‌ بروکرها و یا خرید‌ کالاها یا کمپانی در آزمون‌های آنلاین‌ می نمایند.

 

بیشتر بخوانید:0 تا 100 معاملات آپشن (option)

 

این شرکت‌ها برخلاف ویزا و مستر کارت ، به ایرانیان نیز‌ خدمات ارائه‌ داده، بنابراین شما قادر خواهید بود به‌عنوان یک ایرانی ، کیف‌ webmoney یا perfect money داشته باشید و آن را شارژ نمایید و یا از کیف پول‌ خودتان برداشت‌ نمایید .(مقایسه جامع وب مانی و پرفکت‌مانی)

این دو کیف پول‌ ازنظر کاربرد بسیار‌ مشابه‌ با ویزا کارت و یا مستر کارت‌ عمل می نماید اما مسلماً‌ به‌اندازهٔ آن‌ها معروف نخواهند بود پس نباید امید این را داشته باشید که در هر سایت خارجی‌ بتوانید از آن‌ها استفاده نمایید.

اما به‌‌ صورت کلی برای فرایند واریز و برداشت از بروکرهای فارکس گزینه‌های خیلی مناسبی می باشند .(مقایسه جامع وب مانی و پرفکت‌مانی)

🟥⬛

برای‌ مقایسهٔ و بررسی فرق وب مانی و پرفکت مانی باید به موارد زیر‌ بپردازیم :

💰مقایسهٔ روند ثبت‌نام
💰مقایسهٔ نرخ‌ دستمزد ها
💰مقایسهٔ اعتبار‌ و معروفیت
💰سرعت‌انتقال‌ سرمایه
💰روش شارژ حساب‌ و برداشت‌ پول
💰مقایسه انواع‌ حساب‌ها

 

مقایسه جامع وب مانی و پرفکت‌مانی

مقایسهٔ روند‌ نام‌نویسی وب مانی و پرفکت مانی

اولین مورد‌ در فهرست تفاوت‌ وب مانی و پرفکت مانی از دید‌ ما مقایسه روش اسم‌نویسی آن‌ها می باشد ، زیرا در ابتدای کار شما باید‌ به منظور استفاده از هرکدام ، ثبت‌نام نمائید و مسلماً باید روند‌ آن منطبق‌ بر خواسته‌‌های‌ شما گردد .(مقایسه جامع وب مانی و پرفکت‌مانی)

 

بیشتر بخوانید :نکات کلیدی بازار سهام (Stock Market)

 

برای ثبت‌نام در وب مانی نیاز می باشد که شما وارد وب سایت شوید و با استفاده از شماره‌ موبایل و ایمیل خود یک اکانت ایجاد‌ نمایید .

🟥⬛

سپس‌ الزاماً باید نوع حساب‌ خودتان را انتخاب‌ نموده و پس از تائید قوانین ، می‌توانید از حساب‌ خودتان استفاده نمائید .(مقایسه جامع وب مانی و پرفکت‌مانی)

اما‌ دقت داشته باشید که این حساب‌ فقط تا سقف‌ ۳۰۰ دلار می‌تواند به شما خدمات دهد و به اضافه اینکه محدودیت‌هایی را هم برای شما دارد زیرا هنوز احراز ماهیت نکرده‌اید .

 

بیشتر بخوانید :2 شیوه ورود‌ به قرارداد‌ آتی‌ (Future)

در واقع قبل از احراز‌ هویت ، وب مانی به شما اعتماد‌ اندکی دارد و سطح‌ حساب شما ، Alias Passport می باشد .(مقایسه جامع وب مانی و پرفکت‌مانی)

در این سطح حساب ، همان‌طور که گفته‌ شد تنها می‌توانید تا ۳۰۰ دلار در کیف اسکناس خودتان داشته باشید و سقف تراکنش روزانهٔ‌ شما ۱۰۰ دلار می باشد.

🟥⬛

درصورتی‌که احراز هویت خودتان را در سایت وب مانی انجام‌ نمایید، سطح‌ کاربری شما به Personal passport ارتقاء خواهد یافت.(مقایسه جامع وب مانی و پرفکت‌مانی)

 مزیت این نوع از حساب‌ این می باشد که قادر خواهید بود تا حداکثر ۱۰۰۰۰ دلار در کیف‌ پول‌ خودتان نگه‌ دارید و روزانه‌ تا سقف ۳۰۰۰ دلار نیز تراکنش داشته باشید . 

 

بیشتر بخوانید :برنامه همکاری‌ با بروکر پاکت آپشن PocketOption

 

برای احراز‌ هویت در webmoney ، شما احتیاج به ارسال‌ تصویر مدرک‌ هویتی خود خواهید داشت.(مقایسه جامع وب مانی و پرفکت‌مانی)

این مدرک می‌تواند یکی از موردهای زیر باشد .

✅پاسپورت
✅کارت ملی تازه
✅کارت‌شناسایی عکس‌دار

برای اسم‌نویسی در perfect money ، شما پس از انجام روال‌ همیشگی‌ اسم‌نویسی احتیاج به احراز‌ هویت‌ خواهید داشت.

یقیناً بدون حساب احراز هویت‌ می باشد و نیز‌ می‌توانید از پرفکت مانی استفاده نمایید اما‌ احراز‌ هویت‌ در این کیف‌ پول فوایدی ازجمله کاهش نرخ کارمزد را خواهد داشت.

فرایند احراز ماهیت در پرفکت مانی کمی سخت‌گیرانه‌تر‌ از‌ وب مانی می باشد ولی این بدان معنا منهدم که مراحل خشونت خواهد داشت .(مقایسه جامع وب مانی و پرفکت‌مانی)

🟥⬛

تنها تفاوت آن در این می باشد که ممکن خواهد بود گاهی از شما تصویر‌ مدرک ترجمه‌‌ شده‌ به انگلیسی را هم بخواهند که در این صورت می‌توانید از فتوشاپ استفاده‌ نموده و تصویر ترجمه‌‌ شدهٔ مدرک‌ خود را ساخته.

مجدداً نیاز‌ دارید تا یک مدرک جهت تائید آدرس‌ محل سکونت‌ خود نیز ارسال‌ نمایید . برای این کار‌ می توانید از قبوض خدماتی شامل‌ آب ، برق ، گاز و تلفن که مدت‌ زیادی‌ از صدور آن نگذشته می باشد استفاده‌ نمایید.

 

بیشتر بخوانید :معرفی الگوهای پرارزش هارمونیک Icm

 

برای مدرک تائید هویت‌ هم می‌توانید از یکی از مدارکِ گواهینامه رانندگی ، پاسپورت و کارت‌ ملی استفاده نمایید.(مقایسه جامع وب مانی و پرفکت‌مانی)

مقایسهٔ‌ قیمت دستمزد های وب مانی و پرفکت مانی

مقایسهٔ‌ قیمت دستمزد های وب مانی و پرفکت مانی

در مقایسه میزان کارمزد‌ در وب مانی و پرفکت مانی ، بایست بگوییم بستگی به احراز‌ هویت شما خواهد داشت .
درصورتی‌ که در پرفکت مانی ، احراز هویت‌ شده باشید و مدرک‌های شما تائید شده است ، میزان‌ کارمزد‌ برابر‌ با ۰.۵ درصد از کل پول انتقالی می باشد.(مقایسه جامع وب مانی و پرفکت‌مانی)

🟥⬛

این در حالی می باشد که چنانچه در پرفکت مانی ، احراز هویت‌ نکرده باشید ، در هر تراکنش ، به میزان ۲ درصد از کل مبلغ از شما کارمزد دریافت‌ می نماید.

منتها در وب مانی فرقی نمی‌کند که احراز هویت کرده باشید یا خیر‌ ، در هر دو صورت از شما به میزان‌ ۰.۸ درصد از کل مبلغ‌ را به‌عنوان کارمزد دریافت می نماید.

 

بیشتر بخوانید :2 راه حل موفقیت در بازارهای مالی

 

پس درصورتی‌که احراز‌ هویت را انجام‌ داده، استفاده از پرفکت مانی ، در این زمینه‌ به‌صرفه‌تر می باشد.(مقایسه جامع وب مانی و پرفکت‌مانی)

در webmoney این را نیز در نظر بگیرید که اگر میزان پول‌ مورد‌ انتقال شما کم باشد ، وب مانی در حداقل ترین حالت ، از شما 0.01 ارز مبادله‌ شده را به‌عنوان دستمزد دریافت‌ می نماید .

🟥⬛

این قانون‌ در مبالغ بالا نیز اعمال‌ می گردد برای مثال‌ در حساب WMZ ، زیادترین میزان کارمزد‌ برابر با 50 دلار می باشد.

این میزان در حساب‌های دیگر وب مانی به‌صورت زیر می باشد .

⬛WME : 50
🟥WMR : 1500
⬛WMU : 250
🟥WMB : 100
⬛WMY : 55
🟥WMG : 2

همچنین در انتقال پول‌ بین‌ کیف‌ پول‌های هم نوع‌ در یک WMID نیز‌ هیچ کارمزدی دریافت‌ نمی گردد .(مقایسه جامع وب مانی و پرفکت‌مانی)

مقایسه جامع وب مانی و پرفکت‌مانی

سرعت‌انتقال‌ وجه

یکی از موردهای تأثیرگذار در انتخاب کیف‌ پول ، سرعت‌انتقال‌ وجه به مقصد می باشد .

تفاوت‌ وب‌مانی و پرفکت‌مانی در سرعت‌ انتقال وجه محسوس نمی باشد و هردوی آن‌ها در انتقال پول به یک‌ میزان‌ زمان‌ خواهند گرفت.(مقایسه جامع وب مانی و پرفکت‌مانی)

 

بیشتر بخوانید :💰بررسی بروکر آی سی ام بروکرز + وجود بیش از ۲۰ نماد معاملاتی

 

عمدتاً تبادلات ارزی در این کیف پول ها به‌صورت آنی‌ اعمال می گردند اما‌ در موارد خاص‌ ممکن‌ می باشد دو یا سه روز‌ هم طول خواهد کشید.

مقایسه جامع وب مانی و پرفکت‌مانی

نحوهٔ شارژ حساب‌ و برداشت وجه در وب مانی و پرفکت مانی

برای واریز وجه و برداشت‌ از حساب در وب مانی و پرفکت مانی ، روش‌های متفاوتی وجود خواهد داشت اما اکثر این روش‌‌ها‌ از ایران ممکن نخواهد بود؛ زیرا محدودیت‌‌هایی‌ برای‌ ایجاد حساب‌ بین‌المللی از ایران وجود خواهد داشت و اگر می‌توانستیم چنین‌ حساب‌هایی داشته باشیم که اصلاً‌ به‌دنبال‌ وب مانی و پرفکت مانی نخواهیم بود!

رایج‌ترین روش‌ شارژ و برداشت از کیف پول‌‌های‌ وب مانی و پرفکت مانی استفاده از صرافی‌ها می باشد .(مقایسه جامع وب مانی و پرفکت‌مانی)

این صرافی‌ها به‌عنوان یک واسط ، از شما ریال دریافت خواهند کرد، و حساب ساکساک پول‌ شما را شارژ می نمایند.

دقت داشته باشید که اکثر صرافی‌های آنلاین‌ قابلیت‌ شارژ هر دوی آن‌ها را خواهند داشت و از این نظر‌ تفاوت‌ وب مانی و پرفکت مانی محسوس‌ نخواهد بود .(مقایسه جامع وب مانی و پرفکت‌مانی)

🟥⬛

نتیجه‌گیری‌

در پایان‌ برای‌ انتخاب میان وب مانی و پرفکت مانی ، کاملاً‌ نظر‌ شخصی شما اهمیت‌ خواهد داشت و این‌ که به چه نوع حساب‌هایی احتیاج دارید .

فرایند واریز و برداشت‌ به‌صورت کلی دارای روندی مشابه می باشد و شما الزاماً باید متناسب‌ با نیاز خودتان ، و در نظر گرفتن میزان کارمزد ، یکی از این دو را انتخاب‌ نمایید .(مقایسه جامع وب مانی و پرفکت‌مانی)

 

بیشتر بخوانید :💴بررسی بروکر پاکت آپشن در میان بروکرها (2022)

 

همچنین‌ این را در نظر بگیرید که محلی‌ که در آن قصد دارید از کیف پول‌ استفاده‌ نمائید ، کدام کیف پول‌ را پشتیبانی می نماید و ارزش ثبت‌نام خواهد داشت یا خیر .

برای واریز وجه‌ به حساب فارکس خود قادر خواهید بود از وب مانی و پرفکت مانی استفاده‌ نمایید . برای‌ اطلاع بیشتر‌ خواهشمندم از صفحه‌ “روش‌های واریز وجه در بازار فارکس” را مطالعه‌ نمایید.(مقایسه جامع وب مانی و پرفکت‌مانی)

🟥⬛

آیا شما نکات دیگری در مورد مقایسه جامع وب مانی و پرفکت‌مانی میدانید ، می توانید دیدگاه خودتان را در انتهای همین نوشته با ما و دیگر متقاضیان به اشتراک بگذارید❤

5/5 - (15 امتیاز)

ایا این پست برای شما مفید بوده است ؟
ایا شما علاقمند به این مطلب بودید ؟
کامنت ها 0 کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

منو دسترسی های اسان