اخبار مهم
حجم کل بازار تریلیون دلار
معاملات 24 ساعت 136.741 میلیارد

معرفی الگوهای پرارزش هارمونیک Icm

حرفه ای
زمان مطالعه زمان مطالعه 5 دقیقه
معرفی الگوهای پرارزش هارمونیک Icm

الگوهای قیمتی هارمونیک (Harmonic Price Patterns) مراحل‌ حرکات‌ اصلاحی را شناسایی می نماید و هنگامی که الگو کامل‌ می باشد ، یک سیگنال شفاف خرید یا فروش دریافت نمایید .(معرفی الگوهای پرارزش هارمونیک Icm).

 

 

حرکات اصلاحی دایماً آزاردهنده می باشند و هر ابزاری که به شناسایی دقیق آنها کمک‌ بنماید، نتیجه‌بخش خواهد بود با این حال‌ ترفند ثابت شده‌ در مورد‌ الگو‌های‌ هارمونیک اعمال‌ نمودن اعداد فیبوناچی می باشد .

🟥⬛

هنگامی که یک عدد فیبوناچی مناسب‌ ظاهر می گردد ، بسیاری از معامله‌‌ گران‌ آن را دیده و باعث ایجاد‌ نتیجه‌ موردانتظار خواهد شد ازاین‌رو بهتر می باشد اعداد فیبوناچی را نادیده‌ نگیرید .(معرفی الگوهای پرارزش هارمونیک Icm).

الگو‌های‌ هارمونیک و فیبوناچی آی سی ام بروکرز

الگو‌های‌ هارمونیک و فیبوناچی آی سی ام بروکرز

 دقت داشته باشید که الگو‌های‌ قیمتی هارمونیک ارتباطی به الگوهای چارتی کلاسیک شبیه سر و شانه ، دو قله‌ و غیره نخواهند داشت. 

🟥⬛

مانند‌ تمام‌ مفاهیم‌ معاملاتی برپایه اعداد فیبوناچی ، تشخیص‌ الگوهای هارمونیک نیازمند تمرین بسیار و بارها رسم‌ و محاسبه دوباره‌ می باشد برای این‌که اعداد‌ به ندرت در نقطه‌ای که باید‌ قرار می‌گیرند .

 

بیشتر بخوانید :بررسی و آشنایی با بروکر ویندزور بروکرز (2022)

 

با این حال تمرکز‌ بر روی حرکات‌ اصلاحی می‌تواند در بهبود‌ عملکرد معاملاتی کمک نماید برای‌اینکه حرکات اصلاحی معمولا‌ جایی می باشند که بیشتر ضررها رخ می‌دهد .(معرفی الگوهای پرارزش هارمونیک Icm).

🟥⬛

این می‌تواند نکته‌ی جالبی باشد که بدانید بعضی اشخاص می‌توانند الگوهای هارمونیک را دیده‌ و برخی حتی با کمک‌ نرم‌افزار‌هایی‌ که محاسبات سنگین انجام می‌دهند نیز نمی‌توانند آنها را مشاهده کنند.

 

بیشتر بخوانید :2 راه حل موفقیت در بازارهای مالی

 
 

طرفداران الگو‌های‌ هارمونیک ادعا‌ می‌کنند که این الگو‌ها‌ در روز‌ صدها بار‌ و در هفته هزاران بار‌ نمایان می‌شوند .(معرفی الگوهای پرارزش هارمونیک Icm).

🟥⬛

اما اگر این حقیقت‌ داشت ، حتما باید قادر‌ بودیم که هر چارتی با هر بازه زمانی را انتخاب‌ کنیم و یکی از هفت یا هشت الگوی استاندارد‌ هارمونیک را در آن پیدا نمایید.

معرفی الگوهای پرارزش هارمونیک Icm

چالش شناسایی الگو‌های‌ هارمونیک

ما می‌توانیم هر پدیده‌ تکنیکال دیگری را با کمترین‌ تلاش در چارت پیدا‌ نماییم اما الگوهای هارمونیک این‌چنین نیستند .(معرفی الگوهای پرارزش هارمونیک Icm).

 

بیشتر بخوانید : تجزیه و تحلیل احساسات بازار Sentiment آلپاری(2022)

 

به این دلیل برای تشخیص این الگو‌ها‌ الزاماً باید یک مدل‌ خاص‌ را دنبال‌ نمایید. مدلی که قدم به قدم‌ الگو را نشان خواهد داد . از قبیل الگوی نزولی Gartley  .

 

بیشتر بخوانید :تاپ ترین شیوه ی واریز و برداشت‌ برای ایرانیان

 

 

دیگر الگو‌های‌ هارمونیک نیز نسخه‌های مختلفی از همین مدل اصلی می باشند که شامل الگوهای خفاش ، پروانه‌ ، خرچنگ‌ و کوسه می باشند.

🟥⬛

آیا شما نکات دیگری در مورد (معرفی الگوهای پرارزش هارمونیک Icm) میدانید ، می توانید دیدگاه خودتان را در انتهای همین نوشته با ما و دیگر متقاضیان به اشتراک بگذارید❤

 
 
 
5/5 - (17 امتیاز)

ایا این پست برای شما مفید بوده است ؟
ایا شما علاقمند به این مطلب بودید ؟
کامنت ها 0 کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

منو دسترسی های اسان