اخبار مهم
حجم کل بازار تریلیون دلار
معاملات 24 ساعت 136.741 میلیارد

برنامه همکاری‌ با بروکر پاکت آپشن PocketOption

حرفه ای
زمان مطالعه زمان مطالعه 10 دقیقه
برنامه همکاری‌ با بروکر پاکت آپشن PocketOption

چنانچه دارای یک وب‌سایت‌ در زمینه‌ بازارهای مالی یا باینری آپشن‌ها می باشید یا صرفا قصد دارید به بیش‌از‌ یک معامله‌گر‌ تبدیل شوید و پس از افتتاح حساب‌ در بروکر پاکت آپشن ، به همکاری با بروکر پاکت آپشن بپردازید ، این بروکر برای‌ شما برنامه‌های جذابی خواهد داشت .(پاکت آپشن PocketOption)

 

 

از طریق برنامه همکاری‌ پاکت آپشن شما قادر خواهید بود در وب سایت یا شبکه‌هایی که در آن می توانید جذب‌ مخاطب‌ نمایید، در کنار‌ بروکر پاکت آپشن فارسی سودآوری داشته باشید .

این طرح‌های‌ همکاری‌ بر اساس‌ رویکردهای اشتراک سودآوری و معرفی‌ به سایت رسمی‌ بروکر پاکت آپشن ، عمل می نمایند.(پاکت آپشن PocketOption)

🟥⬛

شما می‌توانید با دعوت‌ کردن از مشتریان به منظور نام‌نویسی در سایت‌ پاکت آپشن ، کسب سود نمائید . میزان‌ مبلغی که دریافت می نمایید به تعداد افرادی که جذب‌ می‌کنید و همینطور اینکه چه تعداد از این اشخاص به مشتریانی که به واریز به حساب پاکت آپشن می‌پردازند تبدیل‌ می‌شوند ، بستگی خواهد داشت .

🟥⬛

با توجه به اینکه در حال‌ حاضر توجه ها به معاملات‌ باینری آپشن پاکت آپشن در بیشترین‌ حالت‌ خود‌ش قرار خواهد داشت ، مبالغ‌ زیادی‌ در این بازار در حال‌ گردش می باشد و می‌توان سودآوری بسیاری از این راه دریافت‌ نمود.(پاکت آپشن PocketOption)

 

بیشتر بخوانید :معرفی الگوهای پرارزش هارمونیک Icm

 

در این مطلب به برنامه‌ همکاری‌ بروکر پاکت آپشن خواهیم پرداخت و اینکه چگونه می‌توانید به یک همکار بروکر پاکت آپشن تبدیل بشوید و در کنار‌ سودآوری معاملاتی خود ، با جذب مشتریان‌ بیشتر به منظور این بروکر ، درآمد‌ خود‌ را به حداکثر برسانید .

شما به سادگی می‌توانید به برداشت از حساب پاکت آپشن بپردازید .(پاکت آپشن PocketOption)

شرایط‌ اختصاصی برای‌ همکاران پاکت آپشن PocketOption

شرایط‌ اختصاصی برای‌ همکاران پاکت آپشن PocketOption

برای‌ افرادی که به همکار بروکر پاکت آپشن تبدیل می گردند، این بروکر شرایط‌ اختصاصی و ویژه‌ای عرضه می‌دهد که می‌تواند کمک خیلی بزرگ به روند معاملاتی و همکاری‌ آنها باشد‌ . در زیر‌ به بعضی از مهمترین موارد اشاره‌ نموده ایم:

🟥⬛

💲اشتراک سودآوری : سیستم حرفه ای اشتراک سود‌ با درآمد‌ بلندمدت .

💲بونوسهای پاکت آپشن برای نخستین واریز مشتریان‌ : سیستم بونوس اضافه با پرداختی‌های خاصی برای مشتریانی که نخستین واریز خود‌ را انجام‌ می‌دهند.

💲پرداختهای هفتگی : هر چقدر وضعیت‌ پروفایل شما بالاتر گردد ، پرداختها و برداشت از پاکت آپشن بیشتری‌ قادر خواهید بود انجام دهید .

🟥⬛

کمیسیون‌ گردش‌ مالی خالص : دریافت‌ یک کمیسیون‌ به منظور هر حجم معاملاتی که مشتریان معرفی‌ شما انجام‌ می‌دهند . هر چقدر حجم معامله زیادتر باشد ، درآمد شما بیشتر خواهد شد .

💲مسابقات همکاران بدون احتیاج به هزینه‌ شرکت‌ کردن‌ : دریافت‌ کمیسیون پاکت آپشن اضافه‌ و برنده‌ شدن جوایز ویژه‌ با دقت به عملکرد معاملاتی خود .

💲بونوسها و طرحهای مخصوص همکاران

💲پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته در هفت روز‌ هفته

💲اپلیکیشنهای موبایل‌ و لینکهای خصوصی

آموزش مبدل شدن به همکار بروکر پاکت آپشن

آموزش مبدل شدن به همکار بروکر پاکت آپشن

همانطور که در زیر مشاهده می‌کنید ، کافی‌ می باشد 4 گام‌ زیر‌ را انجام دهید تا به سادگی در وب سایت رسمی‌ بروکر پاکت آپشن به یک دستیار رسمی‌ پاکت آپشن تبدیل‌ گردید و از ویژگی های آن بهره مند شوید .(پاکت آپشن PocketOption)

🟥⬛

1 – ثبت نام حساب‌ واقعی پاکت آپشن همکار‌

پس از این کافی می باشد به طور فعالانه به معاملات خود‌ بپردازید و وضعیت‌ پروفایل پاکت آپشن خویش را به کمیسیون‌ 80 درصد برسانید .

🟥⬛

2 – معرفی‌ مشتریان‌ جدید

حالا باید از طریق ترفند‌هایی‌ که دارید یا سایت و شبکه‌های اجتماعی‌ اشخاص جدیدی را جذب بروکر پاکت آپشن نمایید . هر چقدر تعداد‌ افراد معرفی‌ شده فعال‌ شما زیادتر باشد‌ ، کمیسیون و بونوسهای پاکت آپشن بیشتری‌ دریافت‌ خواهید نمود .

🟥⬛

3 – استارت به معامله‌ مشتریان معرفی‌ شده‌

پس از افتتاح حساب‌ PocketOption خریداران جدیدی که شما معرفی‌ نموده اید ، این مشتریان حتما باید شروع‌ به معامله نمایند و هر چقدر حجم‌ معاملاتی بیشتری داشته باشند ، درآمد بیشتری خواهید داشت .

🟥⬛

4 – دریافت‌ کمیسیون‌ برای‌ هر مشترین دعوت‌ شده پرتلاش

بسته‌ به برنامه‌ همکاری پاکت آپشن که انتخاب‌ نموده اید و همینطور رتبه‌ همکاری شما ، کمیسیونهای متفاوتی برای‌ هر مشتری‌ فعالی که معرفی نموده اید به شما تعلق‌ خواهد گرفت .

برنامه همکاری‌ با بروکر پاکت آپشن PocketOption

انواع راه‌های کسب درآمد‌ با همکاری پاکت آپشن

شما قادر خواهید بود با انتخاب‌ راه‌های مختلف و ترکیب‌ این راه‌ها با یکدیگر درآمد خودتان را از همکاری‌ با بروکر پاکت آپشن به حداکثر رسانده و مسیر خودتان را در پیش‌ بگیرید . راه های سودآوری پاکت آپشن به این شکل می باشد :

🟥⬛

💰شیوه اشتراک درآمد : در این روش شما یک کمیسیون از درآمد بروکر پاکت آپشن در حیطه کل کار های معاملاتی مشتریان‌ معرفی‌ شده‌ شما دریافت می     نمایید.
💰شیوه اشتراک واریز : در این روش‌ شما یک کمیسیون‌ بروکر پاکت آپشن به‌موجب نخستین واریزهایی که مشتریان‌ انتقال داده شما انجام می‌دهند ،   دریافت می نمایید.
💰شیوه اشتراک حجم معامله‌ : در این روش هم شما یک کمیسیون برپایه حجم‌ معاملاتی کل خریداران معرفی‌ شده‌ خود‌ دریافت‌ می نمایید و همینطور   کمیسیونی از درآمد‌ کل مبتنی‌ بر فعالیت‌ معاملاتی مشتریان معرفی‌ شده‌ به شما تعلق‌ خواهد گرفت.

💰شیوه اشتراک گردش‌ مالی : در این روش‌ شما یک کمیسیون‌ برپایه کل گردش‌ مالی و حجم‌ معاملاتی پاکت آپشن مشتریان‌ معرفی شما ، دریافت‌ خواهید    کرد.

💰شیوه CPA : در این روش‌ مخصوص شما کمیسیون‌ یک باره برای معرفی‌ یک مشتری‌ فعال‌ برپایه میزان واریز نخست و فعالیت‌ معاملاتی .

سطح‌های پروفایل همکاری‌ پاکت آپشن PocketOption

سطح‌های پروفایل همکاری‌ پاکت آپشن PocketOption

برنامه‌ همکاری بروکر پاکت آپشن دارای 4 سطح مختلف می باشد که شرایط‌ متفاوتی خواهد داشت و معامله گران‌ می‌توانند با ارتقای سطح‌ خود‌ به شرایط بهتری برای همکاری پس از ورود به سایت پاکت آپشن بدون‌ فیلترشکن دسترسی پیدا‌ نمایید .(پاکت آپشن PocketOption)

4 سطح همکاری پاکت آپشن این موارد‌ می باشند :

🟥سطح‌ معمولی Normal
⬛سطح پریمویم Premium
🟥سطح VIP
⬛سطح‌ IB یا کارگزار
هر چقدر سطح‌ همکاری شما بالاتر خواهد بود، شرایط‌ همکاری برای شما سودآوری بیشتری‌ به همراه دارد . این یک راه‌ موثر برای انگیزه‌ دادن‌ به همکاران پاکت آپشن است تا به سختی‌ کار نمایند و سطح‌ خود‌ را افزایش‌ بدهند.

 

بیشتر بخوانید :2 راه حل موفقیت در بازارهای مالی

 

سطح عادی Normal همکاری‌ پاکت آپشن

پایین ترین سطح‌ همکاری با بروکر پاکت آپشن سطح‌ عادی‌ می باشد که با آن می توانید شروع‌ نمائید . شرایط این سطح‌ و درآمدی که خواهید داشت در این جدول‌ می باشد 🙁پاکت آپشن PocketOption)

وضعیت سطح‌ عادی‌ واریزی نخست از 3 تا 49 دلار
توزیع درآمد‌ توزیع درآمد‌
کمیسیون فرعی‌ همکار 5 درصد
تعدد پرداخت هر دوشنبه
اشتراک حجم درآمد 40 درصد از سهم درآمد
2 درصد از گردش‌ مالی خالص‌

 

 

بیشتر بخوانید :تجزیه و تحلیل احساسات بازار Sentiment آلپاری(2022)

 

سطح‌ پریمیوم Premium همکاری‌ پاکت آپشن

درصورتی‌که میخواهید سطح خودتان را از عادی‌ بالاتر برده ، قادر خواهید بود با توجه به شرایط‌ واریزی که در جدول زیر‌ می باشد اقدام‌ نمائید و به کمیسیون‌های‌ بهتری در سایت‌ کارگزاری‌ پاکت آپشن دست پیدا‌ نمایید .(پاکت آپشن PocketOption)

کیفیت سطح پریمیوم واریز مقدماتی از 50 تا 199 دلار مشتریان‌ با کل واریز بیش از 2500 دلار
توزیع درآمد‌ 60 درصد
کمیسیون فرعی‌ همکار‌ 7 درصد
تعدد پرداخت هر دوشنبه
اشتراک حجم‌ درآمد‌ 50 درصد از سهم درآمد‌

2.5 درصد از گردش‌ مالی خالص

 

 

بیشتر بخوانید :تاپ ترین شیوه ی واریز و برداشت‌ برای ایرانیان

 

سطح VIP همکاری‌ پاکت آپشن PocketOption

سطح VIP نسبت به سطح‌های‌ قبلی‌ کیفیت بهتری ارائه‌ می‌دهد . در جدول زیر‌ چگونگی رسیدن به این سطح‌ پروفایل می باشد .(پاکت آپشن PocketOption)

وضعیت سطح VIP واریز اولیه از 200 تا 499 دلار مشتریان‌ با کل واریز بیش‌از‌ 10000 دلار
توزیع درآمد 70 درصد
کمیسیون فرعی همکار 10 درصد
تعدد پرداخت هر دوشنبه
اشتراک حجم‌ درآمد 55 درصد از سهم درآمد‌
3 درصد از گردش‌ مالی خالص‌

 

 

بیشتر بخوانید :3 راه حل برای سیگنال‌های معاملاتی کپی در آلپاری

 

سطح کارگزار یا IB همکاری پاکت آپشن PocketOption

تاپ ترین سطح‌ به منظور همکاری‌ با پاکت آپشن ، سطح‌ کارگزار پاکت آپشن می باشد که در آن شما بهترین شرایط‌ را برای معرفی مشتریان‌ تازه دریافت می نمایید و بیشترین درآمد ممکن‌ را از این نظر‌ می‌توانید دریافت نمائید . جزئیات این سطح را در جدول‌ زیر‌ مشاهده نمایید :

 

کیفیت سطح‌ IB واریز اولیه بیشتر از 500 دلار مشتریان با کل واریز بیشتر از 25000 دلار
توزیع درآمد 80 درصد
کمیسیون فرعی همکار‌ 💰10 درصد
تعدد پرداخت هر دوشنبه
اشتراک حجم درآمد 60 درصد از سود درآمد‌
3 درصد از گردش‌ مالی خالص‌

 

برنامه همکاری‌ با بروکر پاکت آپشن PocketOption

مزایا و معایب برنامه‌ همکاری‌ پاکت آپشن

از آنجایی که مانند‌ سیستم‌ کپی‌ معاملات‌ پاکت آپشن و دیگر موارد‌ ، سیستم‌ برنامه‌ همکاری پاکت آپشن دارای هیچ جنبه منفی بزرگی نخواهد بود اما شما الزاماً باید به طور همگانی از مزایا و معایب‌ آن آگاه باشید و پس‌ازآن به سراغ‌ استفاده‌ از آن بروید .(پاکت آپشن PocketOption)

 

بیشتر بخوانید :بررسی محبوب ترین بروکر اکسپرت آپشن

 

 

به طور‌ کلی‌ پس از ورود‌ بدون فیلتر به سایت پاکت آپشن ، شما می‌توانید به سادگی از خدمات همکاری با PocketOption بهره‌مند‌ گردید. در لیست‌ زیر‌ مزایا بسیار و معایب‌ محدود این خدمات‌ را مشاهده‌ خواهید کرد :

مزایای‌ برنامه همکاری‌ پاکت آپشن :

💵طیف‌ وسیعی از بونوس‌ها
💴بخش‌ اختصاصی‌ اخبار‌ که در آن در مورد نوآوری‌‌ها‌ و موفقیت‌ کمپانی به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد .
💵بخش‌ رقابت‌ها‌ یا مسابقات پاکت آپشن که می‌توانید پیشنهادات جالبی به همراه جوایز نقدی در آن پیدا‌ نمایید.

معایب‌ برنامه‌ همکاری‌ پاکت آپشن :

❌نیاز به احراز هویت‌ برای‌ واریز و برداشت حساب‌ پاکت آپشن
❌احتمال‌ خطا‌ در هنگام آپدیت سیستم همکاری

🟥⬛

 

آیا شما نکات دیگری در مورد (برنامه همکاری‌ با بروکر پاکت آپشن PocketOption) میدانید ، می توانید دیدگاه خودتان را در انتهای همین نوشته با ما و دیگر متقاضیان به اشتراک بگذارید❤

5/5 - (15 امتیاز)

ایا این پست برای شما مفید بوده است ؟
ایا شما علاقمند به این مطلب بودید ؟
کامنت ها 0 کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

منو دسترسی های اسان