درباره ما

درباره بازار فارکس

هدف از تشکیل بازار فارکس , ارائه خدمات به صورت‌ حرفه ای و ارائه‌ خدمات خاص به علاقه‌ مندان به بازار‌های‌ مالی مانند فارکس , سهام , فلزات , انرژی و به عبارت‌ ساده‌ تر بورس‌های‌ بین الملل بوده است .

 

کلیه کارگزاران و بروکرهای معتبر‌ در این زمینه که دارای نامی آشنا و اعتبار‌ گسترده می باشند مانند : ای سی ام بروکرز , آلپری , اینستا فارکس , هات فارکس , مارکتز , ایرون اف ایکس , اکسنس , فیبو گروپ , ایکس ای مارکتز , لایت فارکس , روبو فارکس , فارکس 4 یو و ویندزور بروکرز همگی خارجی می باشند , نیاز به خدمات‌ بیشتر‌ از‌ پیش حس می گردد .

 

بیشتر بخوانید :بررسی محبوب ترین بروکر اکسپرت آپشن

 

بازار فارکس مفتخر میباشد به عنوان گروه‌ فارکسی گستره‌ وسیعی از کارگزاران یا بروکرها را در اختیار افراد و علاقه‌ مندان به بورس‌ بین الملل و فارکس قرار خواهد داد . تمام بروکرهای زیر‌ ویژگی انجام‌ معاملات‌ را دارا هستند و خدمات پیشرفته آن به سادگی در اختیار شما خواهد بود .

🟥⬛

در ضمن‌ بازار فارکس مفتخر می باشد تا به اطلاع برساند که اولین گروهی در بازارهای مالی میباشد که آپشن معاملاتی یا آپشن فارکس یا پیش‌ بینی‌ فارکس را به دوستداران فارکس ارائه می نماید .

 

بیشتر بخوانید :بررسی و آشنایی با بروکر ویندزور بروکرز (2022)

 

این آپشن نوعی دیگر و نگرشی متفاوت‌ می باشد به بازارهای مالی که به صورت آنلاین‌  ارائه‌ می گردد و سایتهای ارزشمند کمی‌ آن را رائه می کنند و به دلیل استقبال‌ بسیار زیاد از آن به سرعت سایت‌های‌ جدید‌ تر نسبت به ارائه آن می کوشند .

🟥⬛

بازار فارکس اقدام به ارائه نرم افزار دستیار‌ فارکس حرفه‌ای‌ نموده که این نرم افزار تمامی ضرورت های یک معامله‌گر‌ را در بازارهای مالی از آموزش‌ فارکس ، تحلیل تکنیکال ، سیگنالهای معاملاتی ، سیگنالهای باینری آپشن و لیست کامل‌ بروکرهای فارکس برآورده می نماید .

 

بیشتر بخوانید :3 نکته کلیدی برای تریدرها

 

 

در همین راستا‌ خدمات‌ گسترده و همیشگی‌ بازار فارکس در کنار‌ شما بوده تا بتواند به عالی ترین شکل ممکن سرویس‌های‌ متنوعی معاملاتی همچون :

🟥افتتاح حساب‌ واقعی یا بازگشایی حساب ریل در کارگزار‌ معتبر

⬛آموزش‌ بورس بین الملل یا فارکس

🟥 مقالات‌ مقدماتی‌ یا حرفه‌ای در زمینه‌های‌ مختلف در بازار فارکس

⬛ تحلیلهای هرروز و یا هفتگی در بازار فارکس یا سایت‌ بروکرهای فارکس

🟥 سیگنال حرفه ای فارکس , آپشن فارکس یا پیش‌ بینی فارکس

⬛ خرید‌ و فروش پولهای الکترنیک مانند وب مانی , مانی بوکرز ( اسکریل , لیبرتی ریزرو و… , اطلاعات‌ ویژه و حرفه‌ای‌ از کارگزاریها بسته‌ به نیاز شما

🟥مشاوره مورد‌ نیاز در تایم های متنوع و خدمات‌ دیگری که توسط بازار فارکس در اختیار‌ علاقه مندان بازار‌ بورس و فارکس قرار خواهد گرفت .

 

تمامی تلاش بازار فارکس ارائه‌ خدمات‌ ویژه و متفاوت‌ خواهد بود تا خشنودی مشتری‌ و علاقه مندان به بازارهای مالی و فارکس براورده نماید . با پیشنهادات و انتقادات سازنده خودتان , ما را در جهت زیاد کردن سطح کیفی و کمی‌ کمک نمایید‌ .